Salsation

Energia, doskonała zabawa, taniec! Tak w wielkim skrócie można określić treningi „Salsation” w Ośrodku Kultury i Sportu w Lubomierzu, prowadzone przez instruktorkę Paulinę Rypułę – Abdelzaher.

Zajęcia „Salsation” odbywają się w poniedziałki i czwartki o godz. 19:00.

„Salsation” to nowatorski pomysł, łączący fitness i taniec. Jest wyjątkowy pod tym względem, że zawiera elementy treningu funkcyjnego, czyli takiego którego potrzebujemy, aby wykonywać wszystkie czynności życia codziennego. Łączymy ten trening funkcjonalny z tańcem, wszystko jest ubrane w piękne choreografię do muzyki głównie latynoskiej, a także dancehall czy reggaeton. Druga sprawa oczywiście spalamy kalorie i rzeźbimy ciało”.

„Jestem z Lubomierza i chcę, żeby kobiety i mężczyźni tutaj właśnie u nas poczuli miłość do tańca i poczuli, że naprawdę można zrobić wszystko i każdy może się nauczyć tańczyć i jak wielką radość to przynosi. Jako instruktorka dopiero zaczynam, chociaż tańczę całe życie. Mam wielką nadzieję, że w Lubomierzu wszyscy pokochają Salsation tak, jak ja pokochałam i wszyscy poczują miłość do tańca.Zapraszam Was serdecznie na zajęcia w poniedziałki i czwartki w Klubie „Postulat” w Lubomierzu” – mówi Paulina Rypuła – Abdelzaher.