Pomóżmy mu w najcięższej walce! Lubomierzanin potrzebuje naszej pomocy!

project_284922_1688243224

 

 

Nasz mieszkaniec potrzebuje pomocy! Popularny „Szyna” walczy z ciężką chorobą 🥲 Pomóżmy mu z nią wygrać!!!

 

Pomóż mi w najcięższej walce

Nazywam się Paweł Szymczyszyn i mam 38 lat. Do stycznia tego roku byłem aktywny zawodowo i nic nie zapowiadało, że moje życie zmieni się tak drastycznie i będę musiał stanąć do najważniejszej walki – walki przeciwko śmiertelnej chorobie.

Rok 2023 zaczął się dla mnie bardzo ciężko — zdiagnozowano u mnie

CZERNIAKA BŁONY ŚLUZOWEJ JAMY NOSOWEJ. 

NOWOTWÓR JEST NIESTETY NIEOPERACYJNY!

Jestem żołnierzem zawodowym od 15 lat w służbie i bardzo trudno jest mi prosić o pomoc, szczególnie że zawsze radziłem sobie ze wszystkim i nigdy nikogo nie prosiłem o wsparcie.

Nawet nie wiem jak mam zacząć… Chcę żyć, chcę pracować, jednak nie jestem w stanie ponieść kosztów mojego leczenia. Czerniak złośliwy błony śluzowej jamy nosowej jest jednym z najbardziej agresywnych nowotworów o gorszym rokowaniu niż czerniak złośliwy skóry. Nowotwór ten długo pozostaje bezobjawowy, a pacjentom trudno jest dostrzec zmiany w jamie nosowej. Dlatego tak ważne jest wczesne rozpoznanie oraz rozpoczęcie leczenia.

Aktualnie jestem w trakcie immunoterapii. Dodatkowo mam mieć naświetlanie w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym we Wrocławiu. Wiem, że dostępna jest bezpieczniejsza i skuteczniejsza opcja leczenia, gdzie wiązki protonowe z większą siłą i precyzją trafiają w ognisko nowotworowe. Niestety, w Polsce takie leczenie jest mocno ograniczone – dla mnie ta metoda leczenia nie jest refundowana. Dlatego jesteśmy w trakcie konsultacji z klinikami w Niemczech, oczekujemy na kwalifikację i wycenę, gdzie dzięki protonoterapii uratowano już wielu pacjentów! Koszty takiego leczenia są ogromne, liczone w setkach tysięcy złotych, nawet boję się myśleć, co będzie dalej…

Niestety mój budżet jest już ogromnie obciążony w związku z kosztami niezbędnych badań, leków czy dodatkowych konsultacji medycznych. Dlatego bardzo potrzebuje Twojej pomocy, aby pokonać chorobę! 

Muszę żyć, bo mam dla kogo!

Muszę wygrać ten pojedynek!

Proszę Was o pomoc! Żadna kwota nie jest za mała. Jeśli nie możesz, proszę udostępnij moją zbiórkę.

DZIĘKUJĘ z głębi mojego serca za każde wsparcie! To bardzo wiele dla mnie znaczy.

Wiem, że dobro powraca!

Paweł

 

 

 

Wpłat można dokonywać klikając w link: Pomagam.pl 

Licytacje dla Pawła: Facebook 

 

 

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Email