Zostań Wolontariuszem 30. Finału WOŚP w Lubomierzu!

529-jyNJnZh50zpAMevF

Jak zostać Wolontariuszem 30. Finału WOŚP w Lubomierzu:

1. Zgłoś się do Naszego Koordynatora Sztabu:

b) mailowo: alicja.nawojczyk@wp.pl

c) osobiście w Lubomierskim Centrum Kultury (ul. W. Kowalskiego 1)

2. Do rejestracji w sztabie potrzebne będą Twoje dane: imię i nazwisko, PESEL, data urodzenia, adres zamieszkania, imię i nazwisko rodzica /opiekuna prawnego, numer telefonu, adres e-mail, nazwa i adres szkoły do której uczęszczasz oraz Twoje zdjęcie w formie elektronicznej.

3. Pamiętaj, aby poinformować Twoich rodziców/prawnych opiekunów o Twojej chęci uczestnictwa w 30. Finale WOŚP. Przeczytaj także REGULAMIN WOLONTARIUSZA, który znajdziesz na naszej stronie: www.lck.org.pl -> KLIKNIJ i pobierz

4. Po rejestracji w Sztabie, niepełnoletni Wolontariusze otrzymają od nas oświadczenie do podpisu przez rodziców/prawnych opiekunów, co jest niezbędne, by zostać pełnoprawnym wolontariuszem.

5. Możesz się również zarejestrować przez platformę iwolontariusz.wosp.org.pl wybierając z listy nasz Sztab: Lubomierz #5972 Lubomierskie Centrum Kultury

6. Po zarejestrowaniu przez Fundację WOŚP dostaniesz od Sztabu: identyfikator, puszkę kwestorską i serduszka – naklejki, czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście.

7. Przed złożeniem dokumentów, zastanów się czy będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w Lubomierzu w dniu Finału czyli 30.01.2022 r.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26 listopada 2021 r.

Ilość miejsc ograniczona!

Alicja Nawojczyk

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Email