Zostań Wolontariuszem 30. Finału WOŚP w Lubomierzu!

529-jyNJnZh50zpAMevF

Jak zostać Wolontariuszem 30. Finału WOŚP w Lubomierzu:

1. Zgłoś się do Naszego Koordynatora Sztabu:

b) mailowo: alicja.nawojczyk@wp.pl

c) osobiście w Lubomierskim Centrum Kultury (ul. W. Kowalskiego 1)

2. Do rejestracji w sztabie potrzebne będą Twoje dane: imię i nazwisko, PESEL, data urodzenia, adres zamieszkania, imię i nazwisko rodzica /opiekuna prawnego, numer telefonu, adres e-mail, nazwa i adres szkoły do której uczęszczasz oraz Twoje zdjęcie w formie elektronicznej.

3. Pamiętaj, aby poinformować Twoich rodziców/prawnych opiekunów o Twojej chęci uczestnictwa w 30. Finale WOŚP. Przeczytaj także REGULAMIN WOLONTARIUSZA, który znajdziesz na naszej stronie: www.lck.org.pl -> KLIKNIJ i pobierz

4. Po rejestracji w Sztabie, niepełnoletni Wolontariusze otrzymają od nas oświadczenie do podpisu przez rodziców/prawnych opiekunów, co jest niezbędne, by zostać pełnoprawnym wolontariuszem.

5. Możesz się również zarejestrować przez platformę iwolontariusz.wosp.org.pl wybierając z listy nasz Sztab: Lubomierz #5972 Lubomierskie Centrum Kultury

6. Po zarejestrowaniu przez Fundację WOŚP dostaniesz od Sztabu: identyfikator, puszkę kwestorską i serduszka – naklejki, czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście.

7. Przed złożeniem dokumentów, zastanów się czy będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w Lubomierzu w dniu Finału czyli 30.01.2022 r.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26 listopada 2021 r.

Ilość miejsc ograniczona!

Alicja Nawojczyk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email