Ułóż hasło i wygraj!

ułóż hasło i wygraj!

Pomóż nam w promocji naszego regionu! Weź udział w  konkursie i wygraj romantyczną kolację we dwoje oraz wycieczkę z grupą znajomych po klasztorach Lubomierza! W czym rzecz? Wystarczy, że zaproponujesz hasło promujące nasz region – czyli powiat lwówecki z gminami i Pogórzem Izerskim.

Wszyscy się zgadzamy, że nasz region jest piękny, że nasze miasta kwitną i są coraz bardziej atrakcyjne dla turystów. Ale czym możemy ich jeszcze przyciągnąć? Co możemy im pokazać i z czego jesteśmy dumni? Jeśli przychodzi Ci jakieś zgrabne hasło, które zawarłoby to, co jest dla naszego regionu najbardziej charakterystyczne – napisz!

 Co należy zrobić?

1. Wymyśl hasło promujące region powiatu lwóweckiego, czyli  pogórza izerskiego oraz gmin wchodzących w obszar powiatu. Weź pod uwagę tło historyczne, znaczenie tego regionu dla mieszkańców, uroki turystyczne, zabytki, widoki. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

  1. Dodaj krótki opis uzasadniający opracowane przez Ciebie hasło. Napisz, czym się inspirowałeś i na czym bazowałeś w trakcie wymyślania hasła.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (pobierz) na adres mailowy: a.wolska@powiatlwowecki.pl lub na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski. W tytule wiadomości /na kopercie wpisz „Konkurs na hasło Regionu”.
  3. Konkurs trwa do 14.11.2019.
  4. Do wygrania:

– zwiedzanie kościoła i klasztorów Lubomierza z przewodnikiem dla 10 osób

– kolacja dla 2 osób w Restauracji „Pod czarnym Krukiem” we Lwówku Śląskim

– atrakcyjne upominki/gadżety z każdej Gminy powiatu lwóweckiego.

formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

KLAUZULA RODO

Alicja Nawojczyk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email