Uprzejmie informujemy, iż Kino za Rogiem „Raj” jest nieczynne w związku z pracami remontowymi. 

W naszym małym „polskim Hollywood” znów można oglądać filmy!

Za sprawą Kina za Rogiem wskrzeszamy tradycję dawnego Kina „Raj” w Lubomierzu.

Malutka i kameralna, bo 20 osobowa sala kinowa, usytuowana w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubomierzu, wyposażona w profesjonalny sprzęt sprawi, że każdy seans filmowy będzie pełnym emocji wyjątkowym przeżyciem i frajdą dla każdego miłośnika filmów!

Do zobaczenia w Kinie za Rogiem „Raj” w Lubomierzu.

Za nami jest już czas ciężkiej pracy, pisania projektu, remontu sali kinowej, jej wyposażenia. Bez wkładu i poświęcenia mnóstwa osób Kino by nie powstało. Była to jednak praca twórcza, ubogacająca i satysfakcjonująca, bo dziś na szczęście możemy zameldować wykonanie zadania. 24 listopada Kino za Rogiem „Raj” rozpoczęło swoją działalność. Przed nami następny czas wytężonej pracy, by kino funkcjonowało na jak najwyższym poziomie. Sami jednak sobie nie poradzimy, ponieważ aby Kino mogło tętnić życiem, musi mieć żyć dla kogoś. I w tym miejscu kierujemy do Was Drodzy Widzowie kilka ważnych informacji w zakładkach.

Repertuar i Kontakt

Jeśli szukacie Państwo informacji na temat aktualności z życia Kina, polecamy odwiedzać:

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z animatorem kina.

Obok przedstawiamy Państwu aktualny Repertuar miesięczny Kina za Rogiem „Raj”.

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Rezerwacje

Kino jest stworzone z myślą o Was i dla Was. Na stronie www.kinozarogiem.pl, z dostępnej biblioteki możecie wybierać filmy, które chcielibyście zobaczyć w naszym Kinie. Wystarczy kliknąć „chcę obejrzeć” przy wybranym filmie i uzupełnić niezbędne dane do kontaktu, a przesłana w ten sposób informacja dociera do nas z szybkością filmowego klapsa.

Jak wspomnieliśmy wyżej, kino jest dla Was, co oznacza, że to Wy macie wpływ na to, co będzie grane w Kinie. Jak powiedziała Agnieszka Holland „każdy widz, w zależności od swojej płci, doświadczenia i wrażliwości, wchodzi innymi drzwiami i film w jego oczach inaczej wygląda”.

Rezerwacje Biletów

Bilety na poszczególne projekcje możecie Państwo zakupić 30 minut przed seansem u Animatora bezpośrednio w Kinie za Rogiem „Raj” (budynek Gminnej Biblioteki Publicznej, I piętro).

Drugą opcją jest wcześniejsza rezerwacja biletów w Punkcie Informacji Turystycznej, wiąże się to jednak z wycieczką do naszego pięknego Domu Płócienników. Przy okazji rezerwacji biletów można zwiedzić nasze filmowe Muzeum Kargula i Pawlaka :). Wcześniejszą rezerwację można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Otrzymujecie od nas specjalnie przygotowany bilet i gwarancję zarezerwowanego miejsca podczas wybranego seansu.

Rezerwacji mogą również Państwo dokonać w sposób bardziej wygodny, nie wychodząc z domu:

Jeśli zarezerwują Państwo miejsca, a okaże się jednak, że nie mogą Państwo pojawić się na seansie prosimy o jak najszybszy kontakt, najlepiej telefoniczny w podanych wyżej godzinach.

O rezerwacji decyduje kolejność zgłoszeń. O przekroczeniu limitu miejsc będziemy informować, w mailu zwrotnym, telefonicznie i na Facebooku.

Wynajęcie Kina

Możecie Państwo wynająć całe Kino. Jeśli chcecie zrobić niepowtarzalny prezent dziecku na mikołaja lub urodziny, zorganizować ukochanej osobie wyjątkową randkę lub oświadczyny, obejrzeć film z własnego wesela, chrzcin dziecka itp. do tego celu możecie właśnie wykorzystać nasze Kino.

Wynajem Kina to koszt 130 zł za 2 godziny (każda następna godzina to dopłata 60 zł). 

Co za to macie?

20-osobowe kino do dyspozycji, oczywiście respektując regulamin Kina, projekcję wybranego przez siebie filmu z biblioteki Kina za Rogiem, niepowtarzalną atmosferę i klimat, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju wspomnienia. Jeśli macie Państwo wątpliwości, jak to wszystko zorganizować, pytajcie nas śmiało.

* Rezerwacje Kina nie mogą kolidować z projekcjami repertuarowymi

** ilość osób w kinie podczas wynajmu kina nie mogą przekraczać 20 osób.

Animatorzy