Warsztaty rodzinne

uczestnicy imprezy
 
 
25 maja Stadion Miejski w Lubomierzu ponownie zatętnił życiem.
Wzdłuż drogi prowadzącej do boiska ustawiło się mnóstwo samochodów, co świadczyło o tym, że szykuje się tam duża impreza. I faktycznie tak było.
Rada Rodziców i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Lubomierzu zorganizowali wspólnymi siłami bardzo ciekawą imprezę, której nadali nazwę warsztatów  rodzinnych.
Lubomierskie Centrum Kultury przygotowało scenę  i nagłośnienie, zabezpieczyło również stoliki i ławki, a nasi niezawodni strażacy czuwali nad bezpieczeństwem licznie przybyłych na to wydarzenie dzieci, młodzieży i dorosłych.
Na murawie boiska ustawione zostały kolorowe, o najróżniejszych kształtach i wielkościach dmuchańce.
Nie zabrakło także stoisk z jedzeniem i piciem.
Był kebab, po który ustawiała się długa kolejka, popcorn, wata cukrowa, hotdogi, domowe ciasta, lody, napoje, różne zapiekanki, tosty, hamburgery, frytki, nuggetsy.
Ciekawe zagadki z nagrodami rozwiązywali chętni na stoisku Nadleśnictwa Lwówek Śląski.
Dużym powodzeniem cieszyły się również warsztaty malarskie, nie brakowało chętnych do przeprowadzania eksperymentów, malowania buzi, zdobywania tatuaży wodnych, zaplatania warkoczyków.
Na wszystkich dmuchańcach przez cały czas bawiło się mnóstwo rozradowanych dzieci.
Dużo działo się także na scenie.
Zaprezentowały się szkolne dzieci, wystąpił Klub Seniora „Nie ma mocnych” oryginalnie prezentując ciekawostki historyczne z naszego terenu, odbył się konkurs „Mam talent”, w którym dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne.
Wspaniałą zabawę przerwała burza i deszcz.
Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tej imprezy, która udowadnia, ile wysiłku w jej przygotowanie włożyli organizatorzy, za co należą się im ogromne podziękowania i brawa!
 
Tekst i zdjęcia: Jadwiga Sieniuć
 
 
 
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Email