Tegoroczny OFFK odbędzie się w ramach Lubomierskich Spotkań z Polską Komedią!

206235855_1962900313873234_1097051535698073444_n

Docierają do nas głosy zniecierpliwienia, więc spieszymy z informacją 😊 Tegoroczny Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych odbędzie się w ramach Lubomierskich Spotkań z Polską Komedią i potrwa od 6 do 8 sierpnia.

W związku z sytuacją epidemiczną i obostrzeniami zapadła decyzja, że XXV Jubileuszowy OFFK w Lubomierzu zorganizujemy w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że sytuacja unormuje się na tyle, iż z powodzeniem będziemy mogli zorganizować imprezę masową.

Tegoroczny OFFK – Lubomierskie Spotkania z Polską Komedią odbędą się jak w roku ubiegłym – w trybie hybrydowym. Wydarzenia stacjonarne takie, jak m.in.: spotkania z aktorami, recitale i koncerty realizowane będą z zachowaniem reżimu sanitarnego (ograniczona ilość osób, zachowanie odległości, maseczki w pomieszczeniach, dezynfekcja itp.) oraz transmitowane live na naszym kanale na YouTubie, Facebooku oraz telebimie ulokowanym na ryku miasta.

Obecnie jesteśmy w trakcie dopinania szczegółowego programu, który już w krótce Państwu przedstawimy. Uchylając rąbka tajemnicy, możemy Państwo przekazać, iż w Kościele WNMP i św. Maternusa w Lubomierzu zaprezentujemy Państwu cztery koncerty muzyki filmowej, utrzymanych w różnych gatunkach muzycznych, w ogrodzie Muzeum Kargula i Pawlaka odbędą się spotkania z aktorami, odsłonimy tablice w Zaułku Filmowym, nie zabraknie również projekcji filmowych na Rynku i w Kinie za Rogiem „Raj” i wiele wiele innych.

Szczegóły już w krótce!

Alicja Nawojczyk

* Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem Państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

* Sfinansowano ze środków Fundacji PZU

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Email