Rusza portal „Sami Swoi Online”

unnamed
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do współtworzenia internetowego wydania gazety „Sami Swoi”.

W związku z likwidacją papierowego wydania lokalnego miesięcznika w ubiegłym roku, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy internetowe wydanie gazety w formie portalu pod nazwą „Sami Swoi Online”. Portal będzie integralną, acz autonomiczną częścią strony internetowej Lubomierskiego Centrum Kultury, dostępny pod likiem: www.lck.org.pl/sami-swoi-online/.
 
Chcielibyśmy również, aby Państwo współtworzyli niniejszy portal, publikując na nim najważniejsze dla Państwa informacje, związane z Państwa sołectwem i instytucją, a istotne dla mieszkańców Gminy. Na portalu będą publikowane Państwa artykuły, relacje z wydarzeń oraz wszelkie teksty w formie innych gatunków dziennikarskich, wraz z przesłanymi linkami video oraz zdjęciami. Materiały powinny być opatrzone imieniem i nazwiskiem autora, nazwą instytucji bądź pseudonimem (w przypadku tekstów autorów, bez zgody na podanie godności). Przesłanie wszelkich danych będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO. Materiały będą również podlegać ewentualnej korekcie.
Na portalu nie będziemy zamieszczać reklam oraz ogłoszeń. W przypadku reklam sponsorowanych (płatnych) prosimy o bezpośredni kontakt z Redakcją na adres mailowy podany poniżej.
 
Serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia naszego portalu.
 
Wszelkie pytania oraz materiały prosimy wysyłać na adres mailowy: redakcjasamiswoionline@wp.pl
 
Z poważaniem
Bogusław Chrzan
Dyrektor Lubomierskiego Centrum Kultury
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Email