Zgłoszenia do XVII Powiatowego Konkursu Dekoracji Wielkanocnych w Wojciechowie

Plakat informujący XVII PKDW

Szanowni Państwo,

wielkimi krokami zbliżamy się do niezwykłego czasu, jakim są Święta Wielkiej Nocy. Jak co roku, z tej okazji Lubomierskie Centrum Kultury organizuje XVII Powiatowy Konkurs Dekoracji Wielkanocnych w Wojciechowie, który odbędzie się 4 kwietnia 2020 r. o godzinie 11:00 w Świetlicy Wiejskiej w Wojciechowie. Konkurs, którego pomysłodawcą jest Pan Adam Kulikowski, wpisał się już na stałe do naszego rocznego kalendarza imprez i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Niepowtarzalność tego przedsięwzięcia, polega przede wszystkim na tym, iż motywuje lokalną społeczność do działania. Miejscowi artyści, sołectwa, koła gospodyń wiejskich czy też młodzież skupiona w różnego rodzaju klubach mają szansę zaprezentować swoje wyjątkowe wyroby rękodzielnicze, jak i kulinarne, kultywując tym samym tradycję ludową, kontynuując przekaz pokoleniowy i umacniając tożsamość naszego regionu,  dlatego tym bardziej zachęcamy i zapraszamy Państwa do uczestnictwa w niniejszym Konkursie.

Do Konkursu należy zgłosić się poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej do 20 marca 2020 r. (włącznie) do Lubomierskiego Centrum Kultury, Plac Wolności 66 a (szczegóły w Regulaminie) Karty zgłoszeń i regulamin do pobrania w w/w instytucji oraz na stronie www.lck.org.pl (linki poniżej)

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 4 kwietnia 2020 r., o godzinie 11:00 w Świetlicy Wiejskiej w Wojciechowie.

Regulamin XVII Powiatowego Konkursu Dekoracji Wielkanocnych 2020

Pismo przewodnie – Dekoracje Wielkanocne 2020

Karta zgłoszeń do XVII Powiatowego Konkursu Dekoracji Wielkanocnych 2020

Alicja Nawojczyk

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Email