Zgłoszenia do XVII Powiatowego Konkursu Dekoracji Wielkanocnych w Wojciechowie

Plakat informujący XVII PKDW

Szanowni Państwo,

wielkimi krokami zbliżamy się do niezwykłego czasu, jakim są Święta Wielkiej Nocy. Jak co roku, z tej okazji Lubomierskie Centrum Kultury organizuje XVII Powiatowy Konkurs Dekoracji Wielkanocnych w Wojciechowie, który odbędzie się 4 kwietnia 2020 r. o godzinie 11:00 w Świetlicy Wiejskiej w Wojciechowie. Konkurs, którego pomysłodawcą jest Pan Adam Kulikowski, wpisał się już na stałe do naszego rocznego kalendarza imprez i cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Niepowtarzalność tego przedsięwzięcia, polega przede wszystkim na tym, iż motywuje lokalną społeczność do działania. Miejscowi artyści, sołectwa, koła gospodyń wiejskich czy też młodzież skupiona w różnego rodzaju klubach mają szansę zaprezentować swoje wyjątkowe wyroby rękodzielnicze, jak i kulinarne, kultywując tym samym tradycję ludową, kontynuując przekaz pokoleniowy i umacniając tożsamość naszego regionu,  dlatego tym bardziej zachęcamy i zapraszamy Państwa do uczestnictwa w niniejszym Konkursie.

Do Konkursu należy zgłosić się poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej i dostarczenie jej do 20 marca 2020 r. (włącznie) do Lubomierskiego Centrum Kultury, Plac Wolności 66 a (szczegóły w Regulaminie) Karty zgłoszeń i regulamin do pobrania w w/w instytucji oraz na stronie www.lck.org.pl (linki poniżej)

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 4 kwietnia 2020 r., o godzinie 11:00 w Świetlicy Wiejskiej w Wojciechowie.

Regulamin XVII Powiatowego Konkursu Dekoracji Wielkanocnych 2020

Pismo przewodnie – Dekoracje Wielkanocne 2020

Karta zgłoszeń do XVII Powiatowego Konkursu Dekoracji Wielkanocnych 2020

Alicja Nawojczyk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email