Bieg Niepodległościowy 3 maja 2018 r.

DSC_0090

3 maja 2018 r. Ośrodek Kultury i Sportu w Lubomierzu zorganizował Bieg Niepodległościowy w ramach całorocznych obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, w zawodach uczestniczyli najwytrwalsi. Bieg rozegrano w trzech kategoriach wiekowych, na różnych dystansach. W pierwszej kategorii dziewcząt i chłopców (800 metrów) I miejsce zajęli: Wiktoria Kozdrowska i Seweryn Półtorak, II miejsce: Karolina Pyka i Łukasz Mytych, na trzecim miejscu uplasowali się: Nikola fatyga i Vladyslav Ishchuk. W drugiej kategorii dziewcząt i kobiet wystąpiła Alicja Fuks. W trzeciej kategorii chłopców i mężczyzn (dystans 2400 metrów) zwyciężył Przemek Machelski, pokonując Łukasza Laszczyńskiego. Zwycięscy otrzymali od nas nagrody rzeczowe, puchary i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy uczestnikom i dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły nam w sprawnym przeprowadzeniu zawodów!

W wyniku ulewnego deszczu Biało – Czerwona Majówka na Stadionie Miejskim w Lubomierzu została odwołana.